Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zelva vodní

zdravim, potřeboval bych se zeptat. Mám doma vodní řelvu, akvarie má asi 2,5l.Potřeboval bych něco na čište ni vody. Tzv. ,, čističku"....ale stacila by nejaka malá. A né moc frahou. Kdyžtak pošlite odkaz nebo tak.Joa málem bych zapomněl, pohlo by se použít třeba i od rybiček? předem díky za odpověd. Mějte se

a už jste někdo viděl 1l kýbl? to jen technická otázka :-) někde bude chybička......pokud je skutečně želva ve dvou litrech, nic bych nevymýšlela a čistila ob den celou "nádrž" ....ale nejsem si jistá, zda je skutečně ve dvou litrech ???
Přemýšlím, jestli jsem viděla alespoň 1l kyblíček ?? Ale to asi jo - takové ty dětské na pískoviště....???? :?: