Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krajta královská-usychající šupiny

Zdravim
Prosím vás o radu. Dneska jsem vyndal z teraria svou mladou krajtu královskou abych ji zkontroloval, vsiml jsem si, že na těle má občas jakoby uschle šupiny- třeba 5 vedle sebe a ma je různě po těle. Také jsem z terária odstranil malý řídší extrement. Má někdo z vás s těmito symptomy nějaké zkušenosti?

hmmmm tak nakonec sem se dozvěděl, že zakoupena krajta je pravdě podobně odchyt z Ghany, má zanět dýchacích cest. tak jí pícham injekce a neni jisté, že mi vydrží. Ty jo dva roky sem chtěl hada a když si ho konečně pořídím, tak mě radoby chovatel takhle obelže...o to by nešlo ale tejrat zvířata a pak s níma kšeftovat? To je hyenismus...doufam, že toho pána ještě někdy na burze potkám. Jinak díky za rady. Eště jsem se chtěl optat jestli tu mezi vámi neni nějaký zkušený chovatel regiusek? co by mohl pořípadě pomoci?