Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Voní želva

Dobré ráno, prosil bych o radu.Mám doma vodní želvu, a 5litroveé akvarium. potřeboval bych poradit, čím čistit vodu. Měl bych na mysli nějakou čističku, nebo i možna něco na styl pro rybičky. Prosil bych o zasláni odkazu, pro můj požadavek. Nebylo by na škodu, kdyby to bylo zpíše levnější. Díky předem, a mějte se. :-)

ahoj keny :-) akvárko ti zdá sa dosť rýchlo rastie, možno o týždeň, dva by mohlo mať - ak sem samozrejme budeš pravidelne dávať otázky, tak 60-80l..
ja na tvojom mieste by som počkala, pri takom intenzívnom raste sa niekedy stáva, že aj dáky malý interný filtrík vyraší /najčastejšie v rastovej zóne - spoznáš ju podľa mierneho zakalenia a zhrubnutia skla/
a s čistením by som si už vôbec nerobila starosti.. moje dlhoročné skúsenosti ukazujú, že Aquarius testudinus /ktorého si hrdým majiteľom/ potrebuje k svojmu rastu najmä korytnačie výkaly a zbytky potravy..