Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Testudo kleinmanni

Chtel bych si poridit zelvy Testudo kleinamanni. Samozrejme s registrakama atd...

Nevite nahodou nekdo kde bych sehnal informace o chovu?

dekuji moc

Za celou dobu tak cca 15-18, to je vše, ani ne tak odchoval, jako že se jen narodili. Proč jsem přestal?
Nedokážu, neumím vytvořit kleinmankám takové prostředí aby chov prosperoval a někdy musí holt člověk uznat že na to prostě nemá a že je nepochopí. Mě baví když to co dělám funguje, těm prckům jsem se pod kůži prostě nedostal. Já chápu smysluplný chov ne jako udržet zvíře při životě, to není nic pro mě a i vůči těm zvířatům to není fér, takže raději nic. Třeba jednou někdy až budu chytřejší.