Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Variegata-potrava

Čaute.Chtěl jsem se optat zda-li mohu dát 7 měsíční kobercovce dospělou myš.Víte mě jde totiž o to,aby třeba nedošlo k natržení hada.Předem děkuji za odpověď.

Jde o to,jak je velký had.Já mám 7 měsíční variegátu,která dává skákavky a nic většího bych jí zatím nemohl dát.Ze začátku mi moc nežrala a je tudíž celkem malá.Na druhou stranu samec mi žral v 7 měsících už 2-3 střední potkany.