Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem leguán nežere

mám doma leguána rok a půl minulý týden jsme mu čistily terárko a od té doby nežere ale je pořád akční chce pořád ven taky mám obavu jestli nenestyd protože nám utek z terárka a když jsme přišli domů tak visel na zácloně a byl pěkně studenej

To, že nežere je možná zapříčiněno stresem, nedali jste mu tam něco nového? jinak čím ho krmíte?prosím vyjmenovat vše na co si vzpomeneš. To že leze po bytě je normální, ovšem musíš mu zajistit k tomu podmínky, hlavně teplo a aby neměl průvan, a v neposlední řadě aby na sebe něco nesvrhl nebo tak nějak.Teď mne napadá...Nepozřel něco co neml?kancelářskou sponku apod???To by mohlo být důvodem nechutenství.Odp. na msalwender@seznam.cz