Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem terarium pro krajtu kralovskou

Zdravim.Asi zakladam zbytecne nove vlakno ale potreboval bych vedet jak velke terarium je vhodne pro dospelou krajtu kralovskou.Ja budu stavet nove a budto bude mit rozmer 80*45*60 a nebo 128*45*60 tak bych chtel vedet jestli ten prvni rozmer neni moc malej a ten druhej zas moc velkej.Tak kdyztak napiste jakej rozmer je asi tak nejlepsi a ja uz si to nejak zaridim.diky

Nic o regiuskách nevím, takže se na mne případně nezlobte. Jen mi to přijde hrozně malé. Kdyť se podívejte, jaké terárka se doporučují pro guttky a to jsou proti regiuskám žížalky. A v té tvé udávané velikosti a terárkem pro guttku zase nějaký velký rozdíl není a to má guttka ještě výhodu, že více využije výškový potenciál terárka. Nevím, vážně - třeba jim to vyhovuje - ale můj newbie názor je, že je to nějaké malé na takové "hovádko" :-)

maku:>:Ahoj,malé to není.Je to had,který až tak moc prostor nevyužívá.Mé regiuky jsou věčně zalezlé v úkrytu a ven vylézají pouze občas za účelem pití a nebo se vyhřát na polici.Naopak třeba guttka šmejdí celkem ráda,takže ta ten prostor ráda využije.Takže pro regiusku terko 100x50x50 s nějakou větví a nebo policí je zcela dostačující.