Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Užovka albín-nežere :-(

Dobrý den.Prosím o radu.Mám užovku starou 4 roky.Do října 2008 jsem ji měla doma a žrala co 2týdny nebo co 3 týdny dvě až tři myši.Svlékala se v pohodě.Od října 2008 jsem ji z rodinných důvodů musela dát do bytu mé mamky.Od té doby žrala jen 1 myš jednou za 3 týdny.Pokud jsme koupily dříve nebo více tak je nesežrala.Naposledy dostala dvě minimyšky před 3 týdny které sežrala.Další myš jsem jí dala týden na to.Tu nesežrala ale vyjímečně jsme ji ji tam zkusily nechat.Pak jsem si všimla že se bude užovaka svlékat, tak jsem si řekla že jak se svlékne tak myš sežere.Dnes se užovka svlékla ale poprvé ne v kuse ale v teráriu jsou malé kousky kůže a nějakou nesvlečenou kůži má na sobě a myš stále žije.Můžete mi prosím někdo poradit proč taková změna v žraní a proč se nesvlékla tak jako dříve? předem děkuji za rady.L.

loading...

Tiez by som povedala, ze to moze byt zmenou prostrdia, pokial vonkajsie prostredie vplyva nejako na pdmienky v terariu, napriklad teplota. Skus popisat ake mala tera podmienky u teba a ake ma teraz podmienky v druhom byte, teda ci si spozorovala zmeny teploty a vlhkosti. Zly zvlek by som pripisala nizkej vlhkosti, ale moze to suvisiet s tym nezranim, mozu jej chybat nejake vitaminy. Mozno prestala zrat lebo instinktivne chcela zimovat, ake je to pohlavie?
Prosim ta, popis blizsie tie podmienky a snad na nieco prideme spolocnymi silami:-)