Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Svlek

Ahoj.rád bych se zeptal, co se dělá s tím, když se chamíkovi nesvlékne kůs kůže...Na levé straně hřbetu se mu to ani nehlo, ale jinak se celý krásně oloupal...zkoušel jsem to jemně odmočit vlažnou vodou, ale ta kůže tam prostě drží jak nová...a nemyslete si že už je to tam svlečený, že jsem se jen blbě díval, jak tu většina "poradců" tvrdí, když sem někdo napíše vzkaz...vždycky maj za blbce chovatele a dělaj že jsou strašně chytří, ale neporadí...:)to jsem ale trošku odbočil....

Ahoj,
v začátku si myslím, že pokud chceš poradit neměl bys na ostatní hned házet špínu.
Našemu chamíkovi se hůře svléká konec přilby, ale vždy se svlékne a třeba i podstatně později než zbytek těla.Zvyš rosení a vlhkost a ros i trošku na něj.

No začátečník už nejsem, ale docela mě mrzí nějáké názory které se tu o občas objeví.někdy je to dost hnusný, ale co už...rosím hodně, vlhko má při svlékání vždycky vyšší, ale tohle se mi ještě nestalo, tak mě to docela zarazilo...mám strach, aby to tam nezačalo dělat nějákou neplechu.bylo by to ideální útočiště nějákých prazitů.nenapadá mě jak bych to dostal dolů kdyby se to neoloupalo samo...což zatím moc nevypadá..