Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pralesničky Plzeň

Ahoj, scháním pralesničky Phyllobates vittatus nebo Dendrobates auratus. Máte někdo kontakt na plzeňského chovatele nebo někoho, kdo by byl ochoten do Plzně přijet? Děkuji.

akva-teru má myslím nastorosti p.Doxanský, alespon pokud jde o pralesničky, a ten má momentálně k dispozici jen druhy 0,0,2 Oophaga pumilio 1200kč/ks dále chovám jen D.leucomelas a D.azureus, já scháním phyllobates vittatus nebo dendrobates auratus