Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeďelání terária

Tak sem premyslel o tom ze bych predelal terarium pro gekonciky,a to ze bych vyjmul osvetleni,a topil treba topnym kabelem,nebo kamenem,a udelal bych jakesi mensi druhe patro,myslim si ze sviceni stejne nema efekt,uv nepotrebuji,a teplo bych zajistil timto zpusobem,ma nekdo s tim zkusenosti??

1. nechápu jak to myslíš s tím druhým patrem. popiš to přesněji nebo nakresli a vlož obrázek. sice tuším, co máš na mysli, ale nechci se lekat předem.
2.

myslim si ze sviceni stejne nema efekt

A to se právě pleteš. Divil by ses jak je pro zvířata fotoperioda důležitá, u ještěrů zvláště, ikdyž se jedná o noční druh gekona.