Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pandinus imperator - vlhkost

Zdravím, dnes se ke mě dostali od souseda tihle nádherní štíři. Mám sice teorii nastudovanou, ale praxe chybí. Mám zedvě otázky. Jak udělat v teráriu dostatečnou vlhkost kolem 70% (jako substrát používám lignocel)? Někde jsem četl, že je lepší chovat při pokojovce (bez svícení), nebude pak problém s uděláním té správné vlhkosti? Předem děkuji za všechny rady ;-)

No jak říkám, štíry jsem dostal tak nějak nečekaně dneska - mám je v akvárku => odkrytý vršek. To je pravda, ale u lignocelu je to vždycyk tak, že navlhčíš vršek a zbytek je pořád suchý. Zkoušel jsem ho promíchávat, ale nemá to efekt. Nejvíc se mi osvědčil závlahový knot u kladiště se cvrčky, ale tohle nemůžu aplikovat v akvárku :-D

No když to rosíš jak já, tak je to možný :-D naleju a uvidíme. Sklo tam hodím, mám a není problém, dík :-) soused mi říkal, že když měl ještě 3, tak samička měla mladý, ale bohůžel ani jeden nepřežil. Doufám, že mám 1.1 a třeba se zadaří i odchov ;-)