Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mlhovač do terária

Pokud někdo sháníte mlhovač do terária, tak mám odkaz na inter.stránky kde jsou za velice dobrou cenu cca od 250,- do 600,- i s led diodami(při zapnutí- led diody prosvěcují mlhu), narazil jsem na ně náhodou, když jsem sháněl na můj mlhovač krytku.
Nevím jak to tu máte s reklamou, aby mě někdo nenapadl, že dělám prodejci reklamu, tak vám stránky pošlu v soukromé zprávě.
(s prodejcem nemám nic společného, jen se s vámi dělím o zajímavé ceny)

Jop,
Tak takový mlhovač mám (mamka mi ho koupila k Vánocům do takové té "okrasné mísy" - jak je na tom shopu na obrázku). Nevím jaké máš terárko, ale pokud je větší než 30x30 tak nedoporučuju. Tyhle mlhovče
a) strašně rychle odcházejí (musí se do nich potom kupovat ty nové membrány myslím)
b) strašně málo mlhují - taky jsem přemýšlela, že si to hodím do terárka, ale prostě to nemá takový výkon, co by člověk potřeboval. A navíc tím jak rychle odcházejí, tak jim i rychle klesá výkon.
c) ty diody vypadají hrozně - ale ok, to je jen otázka vkusu (ale pozor, nedají se nijak vypnout, vyšroubovat, zakrýt - prostě nic)
Nevím, za tu cenu to můžeš zkusit, ale pokud nemáš opravdu malé terárko, raději si kup nějaký dražší a výkonnější mlhovač.
Ale je to jen můj názor.

ano já si ho taky objednal ale tvůj dotaz výdím až ted´ a nemám tu trojnožku objednal jsem si jen mlhovač za 119 a trafíčko taky za 119. Prosím tě ten mlhovač může být i potopený to asi ne? zajímalo by mě jestli by ho nešlo nalepit na polystyrenový plovák a tím vyladit jako stálou hladinu abych nemusel tak často dolévat nebo b sy udělat dopouštění s láhve kterou třeba schovám nad terárko díky moc za odpověd

Momentálně jsem ve fázi kdy řeším stejný problém, chci mlhovač který mne dokáže vyrobit mlhu pro 4 terária, centrální umístění pod terárii, vývod hadicema, redukci z jedné na čtyři bych si vyrobil, délka cca 70 cm, dokáže např. Zvlhčovač vzduchu PROFESSOR Z-14 dostat mlhu těch udávaných 70 cm ? Nebo nějaký jiný systém? Zvlhčovač-mlhovač, popřípadě i rosič v jednom ?

díky