Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Inzerce 8

Doufám, že nejsem sám komu se zdá 7. dlouhá. Kdo to má furt rolovat ;-)
Ale jestli se Vám nezdá, tak mě smázněte :-D nebudu to brát osobně3-[

loading...

Prodám samici elaphe guttata ZIG ZAG krásně vybarvenou. Popis, cena a fotografie na http://www.elaphe-guttata.estranky.cz/stranka/nabi dka

PŘIJÍMÁM PŘEDBĚŽNÉ NEZÁVAZNÉ REZERVACE na mláďata elaphe guttata guttata het.butter a elaphe guttata amelano het caramel. Pravděpodobný odběr na počátku července. Info + ceny a další na http://www.elaphe-guttata.estranky.cz/stranka/nabi dka

PŘIJÍMÁM PŘEDBĚŽNÉ NEZÁVAZNÉ REZERVACE na mláďata elaphe guttata guttata. Pravděpodobný odběr na počátku července. Info + ceny a další na http://www.elaphe-guttata.estranky.cz/stranka/nabi dka

CHERAX QUADRICARINATUS - Prodám velké modré australské raky Cherax quadricarinatus. Odchov CR, odrostlé kusy. Samci ve velikostech 12 cm (150 Kc) a 15 cm (200 Kc). Odběr možný kdykoli v Praze nebo po domluvě na burze v Ladvi.
Foto (nekvalitni) na ChQ.html
Mejl: strajaka@seznam.cz
Tel.: 728 067 075

Prodam terarium od firmy exo terra v rozmerech 45 x 45 x 60 (d/s/v) bez zavady plne funkcni.Nejlepe jizni cehy nebo vlastni odvoz.Volny ihned .Pripadnym zajemcum mohu poslat foto. Info a pripadni zaujemci me muzou kontaktovat na mem meilu mato13687@seznam.cz

Acanthosaura Armata 1.1 dvou lete 1500,- za obe(mozno terarium 65x35x45 800,-).Anolis Carolinensis 1.3, pravidelny odchov, komplet 700,-(mozno i s terariem 60x30x35 700,-).Rhampoleon Brevicaudatus 1.2 rocni 1.000,-.Japalura Splendida 1.1 roční 1.000,-(mozno s terariem 70x40x40 900,-).Nebo vymenim za hady(hroznys,krajta..)
regiuspython@centrum.cz

prodám levně terárimum d80x40x35 rozdělene na dvěpatra do poloviny a škmina na dno terarka,druhé terarium je d100xš40x52 s horním poklopem a zářivkou je to spíš akvárium ale já to používám jako terárko na hroznýše první prodám za 1500kč a druhé za 3500kč obě mají hrubší skla při odběru obou naráz za 4000kč+2ks terarek na pavouky 30x30 zdarma možná dohoda spěcháfoto mohu poslat meilem.chamik-chamik@seznam.cz