Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleon - problém

Dobrý den, můj chameleon (asi 4 měsíce) byl až do včerejška v pořádku, ale dnes pořád jen tak ležel,zdá se mi že u jedné nosní dírky má hlen nebo jak to nazvat takže soudím že má něco jako rýmu.... Teď se mu zhasínalo terárko na noc a on udělal to že se celý obmotal kolem uv zářivky... takže je mu asi zima?=( nevím co s ním ? prosím poraďte!

osvětlení mám uvb reptiglo 20W a normalni bodovou 40W ... teplota v terarku se pohybuje kolem 35 stupnu na vetvickach ktere jsou nejbliž žarovek (cca 15cm)...a potom samozrejme klesa teplota ale tak prumer 27C...vlhkost tak 2krat denne mu terarko rosim a jinak pri tomto roseni si sam prijde a napije se...