Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chov oblovky

Zdravím, chtěl bych se zeptat jaké by mělo být teplo u oblovek a jaké vyhřívání děkuji. Dočetl jsem se že oblovkám stačí cca 22stupnů C. A žádné osvětlení. Bylo my to trošku divné terárium jsem vybavil a v pondělí si je chci jít koupit. Budu je mýt u krbu a tam je teplo kolem 30stupnů. Myslíte že by to bylo v pořádku předem děkuji za odpovědi.

zdar"kuchařko":-D,já osobně bych jim vůbec netopil,ale těch 30st.je asi opravdu hodně.Proč je budeš kupovat??to nemáš někde uvás někoho kdo se jich rád"zbaví"?jinak chov je na pohodu,občas je nech odpočinout-suchem a oni se zavíčkují a po porosení se opět rozjedou.At se to chov dáří:puff::puff:a bacha at tě nesezerou:-p

Jo tak pošuk na pověst kuchařky asi nezapoměl no co se dá dělat :-D Jak dávat sépiovku oblovkám? No v blýzkosti je nikdo nechová ani nikdo známí tudíž se jich nikdo nechce zbavit :-D. myslíte těch 30že je moc? Já nevím ale kam jinam je dát?:-D Měli by noční pokles asi tak 5stupňů C a měli by i chladnější místo.;-)