Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Svlečky hemipenisů ????

Kolega mi poslal tyhle fotky jedná se o ekdysi hada Morelia spilota variegata délka 120-130cm, při nákupu mu bylo sděleno, že se jedná o samici a ejhle...........viz fota....

jeho sdělení: svlikal se mi doma uz 3x a na tech predchozich svleckach to uz bylo taky...je to presne u korenu ocasu...

Jedná se tedy o hemipenisy????
Děkuji za veškeré reakce :beer:

Tiez som kupoval samicu a po case som nasiel na zvlecke rovnake stopy. Podla fotiek z knihy Rautenpythons od Marka Menseho ide o jednoznacne zvleky hemipenisov. Takze sa obavam ze kolega ma na 99% tiez samca. Dole je fotka zvlecky mojho hada.

[http://i96.photobucket.com/albums/l165/Bic0/Akva_T era/Snakes/morelia_harrisoni/P1090136-m.jpg]

Využiju vlákna se souvisejícím dotazem. Vesele se mi doma páří mexikány, ale samec je přitom zakalenej, že más lušivé modré brýle...existuje možnost, že by bylo páření neúspěšné? Vím, že se to může stát, když je zakalená samice, ale samec? Určitě je nechám spolu dovádět i po svleku, tohle je spíš tak pro zajímavost...