Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Phrynohyas resinifictrix(rosnička harlekýn)

caute vsetci naskytla sa mi ponuka 3-3,5cmovych zabiek tohto druhu a chcel som sa opytat ze ci by mohli byt so cca6-7cmovym samcom?par ludi mi pisalo ze by mohli byt lebo zevraj neni u nich niaky kanibalisticky problem zisteny a zradlo pre stareho by nejedli lebo krmim mimo terarka lebo v nom sa mu vzdy potrava strati a bol by ohlade takze dik za vsetky odpovede
Rasťo

mohly, ale jen do doby kdy dostane samec hlad, myslím že to bude hned první večer. Kanibalismus je u nich běžná věc, já jim krmim deformovaná mláďata a to nejen jejich vlastní, samice si poradí i s mladou gutátou, dokonce vychytaly i cca. 8 cm halančíky, co přemůžou to sežerou.