Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Kdo se schovává za písmenka a avatary aneb jak skutečně vypadáte

Zdravím napadlo mně založit téma ve kterém budete vkládat fotký vás a jen vás ... ano určitě budete namítat, že tady je již vzniklé téma Vy a vaši hadi nebo jiná terarijní zvířata ale jsou tady i lidi třeba já :-D co prozatím žádné zvíře nemají . moderátoři mi snad prominou a když ne tak at toto vlákno jednoduše smažou zlobit se nebudu.Ale myslím že bybylo zajimavé zjistit s kým že se to tady vlastně vybavujeme . Mně osobně by zajímalo jak vlasntně vypadají pánové Georgij Gadjukin, Krokodýl , VH , LeTOsnake a další :-) a hned přikládám foto sama sebe [155872984.jpg] omlouvám se za kvalitu

zamykám, už je tu dokonce i dvojka (MadMike)

Tak konečně jsem se k tomu dostal, chtěl jsem dat fotky dřív, ale nebyl čas :-)
Tuning Salon Brno 2008
[http://img23.imageshack.us/img23/8756/40518594.jpg ]
Pro stanleyul: sorry ale číslo na ty slečny nemám :-D

[dsc1826.jpg]

A něco pro zasmání :-D, fotka z akce pro děti, Maškarní rej na Stanici přírodovědců v Ostravě 28.2.09, já jako zvláštní agent FBI
[http://img23.imageshack.us/img23/5863/2009makarnre jsp030.jpg]

Více fotek na -mitchell-

A schválně, kdo pozná tohoto teraristu, taky z Maškarního :-D
[http://img23.imageshack.us/img23/9071/2009makarnre jsp027.jpg]

Toho mají naši, půl roční štěně :-) Pro mě byl AST jasná volba, jsem alergická na srst a toto plemeno mi z nějakého důvodu nevadí. Co se týče chovatelských stanic, je bohužel výběr u STB užší (myslím v ČR). Možná bychom mohli využít soukromou poštu, ať to tu nezasekáváme.