Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Křeček džungarský

Dobrý den chtěl jsem se zeptat chci chovat křečky džungarské bude je mít v teráriu o rozměrech 50x40x40 dxšxv ale budu mít dvě patra. Chovaných jedinců bude 3-4 samice a 1 samec. Slyšel jsem že do měsíce mají mláďata jednou je to pravda? A že mají cca 5 až 8 malých na vrch? Chtěl jsem se zeptat jestli to vyhovuje a jak se pozná samec od samice?

Děkuji za odpověď Franna

"tak možná by mohlo být teda od 15 stupňů do 22 stupňů " Nejdřív napíšeš tejto, přidás že jedeš třeba pryč a barák je prázdnej, bez topení. To se opravdu chceš pouštět do chovu zvířat, nebo si tu děláš srandu? Proč nechovás myši pro hada?::)Myslim že by to bylo bez problému ne?

"Mě jde právě o to že mám korálovku " Ptal jste se známému? Hmm, řekl bych že v tom máte hodně velkej zmatek ale to je vaše věc, dělejte si co chcete. Když už píšete zaprvé, tak by mohl být za druhé, třetí a tak dále, jinak je to zaprvé k ničemu. Nashle.