Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Substrát - Aspen snake bedding

Ahoj, nemá někdo zkušenosti u hadů s tímto substrátem? Celkem mě to zaujalo a docela bych ho zkusil, tak prosím o nějaké postřehy, jestli máte. http://shop.miga.cz/aspen_snake_bedding_8_8l-126_4 84-72294.html Nebo ho někdo dokonce i aktuálně používáte? Nějak si z fotky nedovedu představit v jaké to je formě. Vypadá to trošku jako hobliny takhle, ale tak to asi nebude. Díky

Na tom "Aspenu"? To bych si netroufla. Jsou to takové tenké, dlouhé a ostré kousky snad olše, pokud se nepletu. Po čase začaly kolem misky s vodou plesnivět a moč mi vždy protekla až na dno terária. Na pohled to sice vypadá moc hezky, ale praktické to není.

Jsou to jakoby malé "hoblinky" z osiky

snad olše, pokud se nepletu

Tak z čeho teda :?::-)
Já měl tento substrát jednu dobu pod lampropeltiskama a právě jsem na něm ocenil tu savost. Jsou to prostě jemný hobliny, narozdíl od štěpků a různých kůr je bezproblémový po pozření. Určitě nevhodný do stále vlhkých terárek, ale jinak jsem s tím problém neměl.