Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vitamin c. + b komplex

Dobry vecer,potrebuji jednoho hada dostat s odreniny,která hnisá,zatím je koupany v roztoku hypermanganu a moc to nepomáhá.Na netu jsem se docetl ze je dobre podávat vit. c + b komplex,zájímá mě jaké dávkovaní?Jaká forma vitaminu(šumivé tablety atd,prášky.)Přesný název preparátu a gramáž kterou mám požadovat v lékárně?Děkuji za rychlé a vztřícné odpovědi.

Nieco take som ja pouzival, ale v trocha ines sutuacii. Jeden moj had mal parazity a dalval som u to ako doplnok k strave aby sa rychlejsie zotavil. Nevem ci to 100% pomoze aj tonmu tvjmu. Je to brane ako doplnok stravy pre plazy. Obsahuje to vela vitaminu C a radu B-čok, taktiez aj vit.A a D3. Kupil som to v normalnom zverimexe, takze to nebude nic specialne. JE to v podobe tekutiny, ktoru davkujes kvapkatkom. A davkovanie je 3-4 kvapky na 100 g telesnej hmotnosti hada. Pre chore zvierata sa doporucuje davka zdvojnasobit.
Ten pripravok sa vola Tetra Terrafauna ReptoSol . Dufam ze to pomoze, aj ked to nie je priamo z lekarne.