Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vitamíny pro Agamu kočinčinskou

Zdravím, chtěl bych se zeptat. Koupil jsem ve zverimexu Nutri Mix rep B. Doporučily my ho ve zverimexu. Ale radši se ptám ve zverimexu toho strašně napovídají:-D Má někdo s tím zkušenosti? Jak to dávkujete? Předem děkuji za odpověď. ;-) Mému agamákovy je 1rok a půl a váží 122g.

ahoj já používám přípravek reptivite a sem spokojen přípravek používám jednou týdně
to by mělo stačit,pokud však dáváš krmnému hmyzu zeleninu a ovoce a tak.. je to
pro agamu taky zdravé.