Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleon dýchání!

Dobrý den, ode dneška od rána muj chamik nemůže pořádně dýchat, vypadá to že má u tlamičky sliny nebo jak to řict, a také z nosiku mu při vydechovani se udela malinka bublinka... myslite že nachladnul? nebo nevim co to muže být, nikde jsem to tady nenašla ani jinde na internetu... vypada to jako kdyby chvili nedychal a pak se vždycky zhluboka s otevřenou tlamičkou nadechne... jinak terarko ma 70x60x100, teplotu okolo 35-40C u žarovek, jinak kolem 28-25 ve spodni časti, vlhkost kolem 55%... nevim čim to muže byt, jestli teda přes noc nenachladl..?

Co nejrychleji chamíka na veterinu.Ten můj měl podobné příznaky a byl to zápal plic.Doktor už mu nedokázal pomoci a v neděli umřel.Bylo to rychlé 2 dny a konec.Nemusí to prý být z nachlazení ale stačí jen i virus chřipky ve vzduchu.Přeju ti víc štěstí než jsem měl já.