Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nové terárium

ještě mám takový dotaz, mám nové terárium, předtím měl náš chamík malé včera mi přivezl pán nové, a chamík je nějaký divný, je možné že to bude chvíli trvat než se zpamatuje že je v novém, nebo se stím nesmíří? kdykoliv jdu k němu chce ke mě na ruku, dneska ještě ani nesnědl žádného cvrčka, přitom když byl venku, tak mi jedl z ruky mrkev

dneska už snědl dva cvrčky, :-) ale musím být u něj, jako když se přede mnou předvádí,když jdu pryč tak on taky odchází od misky a když se přiblížím tak taky jde k misce a dělá že žere. ale aspoň že už jí, ted mám strach udělat nové pozadí, chtěla jsem vytvořit zadní stěnu no a ted váhám

klidne udelej cim driv to bdue vsechno tim lip...je to normalni stress z noveho porstredi a aklimatizace...nemej strach bude lip ted jenom si musi zvyknout..hlad ho donuti...no stress :) neboj se nic...za par dni bude zase bastit....drzim palce dej vedet jak dopadlo a hod foto terka :)