Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejvhodnější druh švába

Caute, chtel bych se vas zeptat, jaky druh svaba by byl pro me nejvhodnejsi? Nejlip aby se rychle mnozili, byli mensi a byli sehnatelni :D (Praha nebo Brno neni problem). Potrebuji je jako krmeni pro hoooodne male gekony, mladeho chameleona a male stiry. Zvlast mi jde o tu rychlost mnozeni, zajisteni vyssi teploty neni problem :) dik za rady

Já taky mohu vřele doporučit S.tartara:)
nedávno jsem je dal do plastového boxu společně Bl.dubia a teď se množí o 107:P
Čím větší násada,tím líp,švábi potřebujou bejt hodně namačkaní:)
jinak tartary maj velkou vyhodu,že se nezahrabávaj do substrátu a fakt rychle rostou:)
ale zas jsou pekelně rychly:D
Já nechávám ootéky volně a nevadí jim to,možná je trocha požíraj,no zkusim dát nějaké bokem a uvidim:)

N.cirenea ani jiní švábi,co potřebujou teplo myslím byt nezamoří,mě tu pořád nějací běhaj,ale spíš přežívaj:)