Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sklipkan

Ahojte , tak dnes som si domov priniesla sklipkana v terariu ale chcem ho dat do svojho len neviem ako mam zobrat pavuka aby som mu neublizila poradi mi niekto prosim dakujem

Agresivní druh?::) Jako například? Protože jsi začátečník, tak bych radši doporučil tu krabičku, protože i ten "neagresivni" může pokousat. Zajímalo by mě, kdo rozděluje pavouky na agresivní a neagresivní...
Jinak, co je to na sklípkana?:-)