Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkusenosti s agamou limcovou?

Zdravim vas vsechny, je tu nekdo kdo je chova nebo choval?:) par postrehu z chovu by se siklo na netu je vssechno dost mlhave a z ne zrovna duveryhodnych zdroj...zajimaly by me veci co se tykaji, agresivity, miry socializace a tak podobne ;) diky za kazdou reakci
Změna předmětu, původně: Zkusenosti s Agamou limcovou? (halapremek)

mam jedneho samceka, udajne pochadza z odchovu, je naozaj total kludny, ak chcem aby ukazal limec, musim sa hodne snazit aby som ho nastrasil, velmi kludny a mierny chovanec, bohuzial mam len ten jeden kus takze na nejaku statistiku je to malo.