Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mražení myší.

Zdravím, chtěl bych se zeptat. Jak mám mrazit myši a holátka? Mám je zmrazit živé? Nebo je nejdříve zabít a až pak zmrazit? Popřípadě jak zabíjite myši a holata vy? Předem děkuji za odpovědi.:-)

Pročítám to tu a jediný, co mi z toho vychází, je, že kdo má problém s usmrcením myší(co nejrychlejším), neměl by chovat hady. Normální člověk nebude myši schválně mučit, ale vybere způsob, který je podle něho nejschůdnější. Jsou určeny pro zkrmení? Tak žádné slzičky. Basta. Když ne, chovejte králíčka, trávy vám líto nebude.