Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleon-šedivá barva!!

Mám problém s barvou Chameleona Jemenského. Je většinu času šedivej. Na noc vždy zezelená, ale přez den má málokdy jinou barvu. Teplotu má přez den 25-30, v noci kolem 20. stupňů. Žere normálně, na ruku si taky vleze. V terárku má Fíkus a umělou kytku, jednu 25W žárovku a jednu UVB žárovku. Teď ho zrovna krmím a to zezelenal, ale hlady určitě netrpí. Dávám mu tak 5-8 cvrčků denně. Poraďte jak mu zlepšit barvu! Diky Michal

Čau.Chameleona jsem teda nikdy nechoval,ale jakou máš barvu pozadí?Nevím jestli to s tím může mít nějakou souvislost(na chameleony jsou tu určitě větší borci),ale stejně.Opravte mě někdo,jestli se mílím

ztmavne pred svelekem jazyk je sedivy normalne aspon mam ten pocit meli jsme ruzovy ale kdyz pohlavne dospel tak zesedivej jazyk...ztmavne pred svlekem nebo kdyz se vytoci.. :) nevidel bych v tom problem chce to vlhost tak 60procent pres den a v noci az k 90