Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem změna barvy šupin u M. viridis

Dobrý den, nevíte co stojí za změnou barvy šupin u morelia viridis. Mám v chovu již jen tři samce a u všech , jak aru ,tak sorong , jsou patrné tmavé fleky, okolní tkáň ani šupiny nejsou nějak porušené, pouze změnili barvu na hodně tmavě modrou. Jedinci jsou normálně aktivní a až doposud přijímají potravu. V chovu se nic nezměnilo,teplota den 28-32, noc 20-21. Napadá mě snad jen nedostatek nějakého vitamínu či prvku??

Mozna prave, ze ta vlhkost bude problem. Ja chovam viridisky nekolik let, ale tak vysokou vlhkost sem v terarkach s viridiskami nikdy nemel. Prosperuji u mne bez problemu, svlekaji se vcelku, prijimaji potravu, defekuji a co je hlavni, uspesne se u mne taky mnozi. Snad se pletu, ale zda se mi ta vlhkost docela vysoka, tak nevim.