Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Acrantrophis dumerili - terárium

ahojky všem, mám dotaz na někoho kdo chová Acantrophis Dumerili, já o něm neuvažuju proto sem to nezkoumala a na netu sem nic moc nenašla, kamarádka si ho pořídila mládě tohoto hadíka a chovatel od kterýho ho koupila říkal že nepotřebuje velký terko, prej je chová v teráriu 100 cm dlouhym a jen 20 cm vysokym, a chová je tak prý v párech, moc se mi nezdá že by to byla dostatečná výška, tak se ptám jak velký terko potřebuje dospělý jedinec. díky všem
Změna předmětu, původně: Acantrophis Dumerili (halapremek) (halapremek)

Cites k němu prý dostala, ještě sem ho neviděla v jakym je stavu a tak, dneska mi to řikala, má ho od včerejška z burzy v Liberci, a písmenko opravdu nechybí, ten údajný ,,chovatel,, má prý párek v terku 100 cm na dýlku a 20 na výšku, šířku nevim.
Ještě jí prostě přesvědčoval že opravdu stačí malej prostor, prej nešplhaj