Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Epicrates c. c.

Mam roční samičku v teráriu 70x40x40 a ma 60cm. Přitom sem tu četl, že někdo ma 18měsiců starou epicrates c. c. a delku 196cm, jak je to možné, že ma je tak malá? Dále se chci zeptat, když ji vytahnu z terária tak asi pul minutu je tak v pozoru, v bojové pozici a potom se uklidní, znamená to, že má strach nebo je to normální ? děkuji

loading...

Každý had je originál stejně jako člověk... Záleží na tom, jak často krmí někdo jiný a jak vy a jak je potrava velká, jaké jsou další podmínky chovu.
Bohužel hadi nejsou mazlíčci a nejsou moc rádi, když se tahají do ruky, někteří to hůře snášejí.