Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejdelší kousky

Když tady kolikrát sleduji, jaké macky doma chováte, rád bych věděl, jak dlouzí jsou Vaše nejdelší krajťule či anakondy? Můžete zmínit i zvířata Vašich známých. Zaslechl jsem něco i o osmimetrových tmavkách v soukromých chovech. Kdyby jste měl náhodou někdo i fota, určitě by mě potěšila. Děkuji.

zajimal by me vyznam toho chovat doma zvire ktere nezvladnu ani s 5 sousedy kdyz si umane :)...chapu tmavky normalnich rozmeru, ktere se daji zvladnout s manzelkou nebo synem :) ale tohle mi prijde opravdu dost, prijde mi to vazne jenom tak hura ted budu mit doma precpanou tmavku :) ale bude nejtezsi nejvetsi a vsichni me budou obdivovat...tmavka pres 100Kg prece nemuze byt had samej sval zadnej tuk...nevim no treba me nekdo presvedci...

Mřížka je oproti tmavkám o hooodně štíhlejší. Nehledě na to že had nejdříve roste do délky a pak teprve mohutní ta moje je stará necelé 3 roky takže je zatím jen dlouhá mohutná teprve bude stejně ale né nikdy tak jako tmavky. Mam albino tmavky samec je štíhlej, ale samice je tak 2x - 3x mohutnější než tahle moje mřížka a tipuju že neni ani dlouhá 4,5m ale 1x těžší bude určitě.