Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lepidodactylus lugubris

Gekon Lepidodactylus lugubris chtěla by jsem se zeptat.Chtěla bych mít tohoto gekona v paludariu,ovšem co jsem se dočetla,tak to ukazovalo,že tento druh gekona byl spatřen u plaží ,ale neví se jak by reagovali na vodu osobně.Chtěla bych ho mít na plošině kde by měl ten supstrát atd.,ale za tou plošinou by byla voda s rybami.Dalo by se to nějak skloubyt,že bych tam dala výčnělky z vody(kořeny)a on by popřípadě dokázal vyplavat?Prosím o radu
Změna předmětu, původně: lepidodactylus lugubris (halapremek) (halapremek)

Já je mám poměrně ve vlhku, ale ke koupání nebudou mít dobrý vztah :-D na druhou stranu nejsou moc zbrklí, takže se jentak neleknou a neskočí do vody, spíš tam skočí za rybou. Jak to maj s plaváním nevím, ale obecně ještěři se utopí dost snadno.