Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hroznýš málo žere

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli existuje nějaký přípravek na podporu chuti. Můj hroznýš totiž málo žere. Jde o dospělého samce, délka cca 2m. Krmím ho živými potkany, protože mrtvých si nevšímá. Jde o to že když mu hodím potkana a on ho chytí a v pohodě sežere, druhého už ale nechce a je jedno jestli to byl malý potkan, střeďák nebo velký. Narozdíl od od jiných, kteří žerou bez problémů, je i vidět že je hubený a to jsem zkoušel krmit i jednou týdně potkanem jestli se trochu nespraví, ale bohužel ne. Může to být třeba parazitama nebo jen prostě nechce? Jinak je normálně aktivní nebo spíš neaktivní, záleží jak to kdo bere, svleky bez problémů.Předem díky.

zdravim, jestli ti normálně žere tak ho nech, buď rád že vůbec žere kdyby nežral tak je to teprv špatné jinak jestli se můžu zeptat zkoušel si morčata?jestli ho láduješ celej život jen potkanama tak zkus něco jiného třeba zabere toto...dospělý hrozňa ti toho tolik nesežere stačí mu jednou za měsíc sám ví co chce..ps:o žádných prášcích(přípravcích) co podporují chut jsem zatim neslyšel