Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno piliny pro želvu

dobrý dnen, už jsem sem psala ale zapoměla jsem se zeptat:

1)všude čtu o pilinách, ale můžou to být obyč od truhláře? zdá se mi že nejsou zcela čisté tak aby se želvičce nedostala špína nebo prach do očí.
2)četla jsem i o tom že se mají piliny smíchat s kokosovou drtí?
3)mám jí dát do terária písek a drobné kamínky? někde jsem četla že to žerou na pročitění trávicího systému.

děkuji za rady

no piliny bych v žádném případě nedoporučovala, hobliny a míchat je s kokosovou drtí považuji za zbytečné až škodlivé- najděte si tady starší články o kokosové drti. Písek nevadí....všechno potřebné o nejlepším prostředí pro želvičku naleznete na www.zelvy.wbs.cz tak prostudujte :o))