Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeprava hada

Zdravím, měl bych takovej jeden dotaz..Chci převážet hada a je to asi 240km.Jenomže bych jel vlakem a jsou tam asi tak čtyři přestupy, takže by musel bej chvilku v týhle zimě venku.Chci se zeptat jestli by to byl velkem problém???
Jinak napadlo mě, třeba dát ještě do krabice k němu nějaku termosku s teplou vodou která by hřála.
Jinak jde o dospělou Krajtu kobercouvou.
Díky za radu.

No záleží jak je had velkej. Já převážím hady i v autobuse pod svršky přímo na těle, ať jim není zima. Ale je to kus cesty, možná by byla vhodná krabice, nejlépe ovšem z polystyrenu, a v ní krajta s petflaškou s teplou vodou.
Samozřejmě je to pro hada, tak či tak, dost stresující, takže pokud by byl v krabici, se kterou by se minimálně hýbalo a měl by tam teplo, tak by to mělo být dobrý.