Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co po uhyne korytnacky?

Aj ked je tato otazka dost neprijemna, polozit ju musim, pretoze si neviem rady a nikde som nenasla odpoved...
Co vetko je potrebne urobit, ked mi zomrie:.( korytnacka a co potom s nou (splachnut do zachodu ako rybicky asi nepojde,ze)?
Viem, ze musim na urade oznamit, ze doslo k uhynu, ale to je tak vsetko, co o tom viem. Takze ak by mi niekto pomohol, bola by som velmi rada. Dakujem

Korektni reseni by melo byt: 1. Potvrzeni o uhynu od veterinare
2. Na zaklade tohoto potvrzeni odhlaseni na prislusnem urade.
2a. Pokud si chces nechat "brneni :o)" od zelvy
(KHOR mi odpusti za tohle vyjadreni..., nebo si ji nechat vypreparova atd.,
tak tyhle "casti", neboli slozky chraneneho zivocicha podlehaji registraci,
kdy se spolu s potvrzenim o uhynu dava do registraku poznamka - napr.
preparat atd.
3. Regulerni a spravne reseni je veterinarni "odstraneni" kadaveru ve smyslu
kafilerickeho "spracovani".