Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stará kůže na očích

Potřebuju poradit, moje Epicrates Cenchria Cenchria měla probelm se svlekem. Vim proč, měl sem v teráriu malou vlhkost. Vložil jsem ji do vlažné vody a svlékl sám, ale kůže zůstala na jednom oku a s tím si nevím rady, nevim jak tu kůži sundat aniž bych ji nějak to oko poškodil nebo abych ji nějak neubližil. Děkuji

Ja mam rovnaky problem u E.cenchria cenchria . . zatail sa u mna zvliekal asi 4x a vzdy mal problem . . pritom ma dobru vlhkost aj substrat a dokonca aj teplotu . . . nikdy si nezlecie hlavu. . . . Staci ho hned po takomto neuspesnom zvleku dat na chvilku do teplejsej vody do vane dat mu tam nieco na co si v pripade potreby moze vyliezt. A hrat sa snim vo vode . . .poto ho stai jene osupat :)