Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bezsrstý potkan

Dobrý den,potřebovala bych poradit,právě jsem si koupila bezsrstého potkana pravděpodobně typu fuzz,a potřebuji zjistit zda se potkani bez srsti dají také koupat,jestli to nějak neškodí jejich kůži,zkušenosti mám právě jen s osrstěnými potkany.moc díky za odpověď

Můžeš zkusit jestli se mu to nebude líbit. Jen bych dávala pozor aby byla voda přiměřeně teplá a hlavně aby pak nenastydl, protože tyhle bezsrstý jsou citlivý na okolní teplotu a průvan. Naši potkani se koupali neradi, tak jsme je nekoupali.