Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hadí lihoviny z východu

Jsem zvědavá na vaše názory na tyhle speciality. Možná se najde i někdo, kdo to ochutnal... Nepochybuju, že diskuse bude zajímavá, místy možná i emotivní, takže se držme v mezích a třeba se i něco dozvíme. :-)
Za mě - nesouhlasím s využíváním zvířat pro tyhle účely. Nevíte jak to, že mají ty kobry roztaženou kápi i posmrtně? Že by to řešil kus drátu?

[004fnq.jpg]

[005ajk.jpg]

[012hkp.jpg]

[011njz.jpg]

[020xaf.jpg]

Tak to mi dnes taky přišlo mailem. A zrovna dobře mi z toho nebylo, i když je to tam běžná věc. Nejvíc mě dostaly ty bičovky, o kterých přemýšlím a jednou bych je chtěl mít doma a pokusit se je chovat. Jinak těch obrázků mi přišlo mnohem vic, než ty, které jsou vložené.