Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hroznýš královský - nemoc?

Zdravím,můj hroznýš nějak už delší dobu nežere a ani se nemohl slíct z kůže, tak jsem mu s tím musel pomoct a z těch míst co to nešlo dolů, tak jsem to ztrhal po koupeli.Ted už je svlečka pryč, ale je možný, že na očích mu to zůstalo?????Takhle na pohled to nevypada a zakalený, nebo tak něco taky nejsou..Jenže je pořát neaktivní a nežere a navíc sem tam vyfukuje vzduch a to hlavně když ho dám do vody.To pak má jak vyfukuje tak má takovou pěnu u huby, ale když se podívam do vnitř, tak nic tam ani není.Jo a ještě když ho dám do tý vody, tak pořát zvedá hlavu a zaklání jí jakoby do zadu, dokut nestratí uplnou orientaci a nepadne mu na zem.
Podmínky jsou pořát stejný, je mu 9let a nikdy problémy nebyly.
Nevíte někdo pls, co by mohlo být??...
[mod]Změna předmětu, původně: Hroznýš k. (Melda)[/mod]

Přečti si víc příspěvků na poradě, už tady toto bylo několikrát řešený.
Myslým že se jedná o infekci nebo toxikaci. Těžko říct. Ale pročti si nejprve příspěvky s tímto tématem.