Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem B.c. nemoc..?

dobrý den, zničeho nic mi samička B.c. začla otevírat tlamičku jakoby jí něco bylo.. tlamku měla otevřenou tak 10min a strašně se u toho kroutila jak by jí něco bolelo, chvíli předtím se vykálela docela mohutně, docela dost mě to vyděsilo jak sebou škubala tak se Vás chci zeptat jestli s tím nemáte nějáké zkušenosti, nerad bych aby se jí něco stalo.

Ahoj, svlékala se tak měsíc z5, terárko má na délku 2metry takže si může vybrat teplotu jaká jí vyhovuje, ale i tak ležela pořád pod zdrojem, pak jak se vykálela tak se natáhla na druhou stranu terárka a začlo to..
Známému se stalo to samé když jeho had škrtil kořist, ale ten se z toho už bohužel nedostal a zůstal tak, veterinář mu řekl že to byl asi infakrt:-X