Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VAJÍČKA

Dobrý den.Na burze jsem si pořídil pár Eudicell a ty se pořád páří.za tři týdny se už pářili 10x.
Mám ještě počkat nebo prohlédnout krabici zda v ní nejsou vajíčka?
A pak mám ještě jeden dotaz.Jak jsou vajíčka velká a zdali je samec nesežere.Děkuji.:-D

zdar:-)to je tak.Oni se budou pářit pořád,protože jejich život brzo skončí.Tu krabici kldně prohledni,ale velmi opatrně.Je možné,že už tam budou i larvičky.Vejcou jsou bílá,velikost špendĺikové hlavičky a 1,0 je určitě nesežere.Jedině co se může stát,že se požerou larvy mezi sebou.Nevím co je za druh ale třeba gralli se vyžerou skorem všechny a shiratiky,hubini,euthalia apod.moc ne. takže je lepší odchov po jedné ve filmovce a pak až dojdou do L2 tak se mohou dát do krabiček od salátů a apod.