Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odčervení hada

Ahojte všichni.Mám takovou prozbu.Potřebuju odčervit hada.chtěla jsem se zeptat jakým způsobem se hadovi otevírá tlamička tak abych jí neublížila? lék na odčervení mám ve stříkačce.A ještě chci dodat že mi teď nechce vůbec žrát....jinak bych to dala na tu myšku...předem moc díky za radu.

Především doufám, že víte co přesně se snažíte zničit, že se nejedná o preventivní odčervování. Tedy že předcházel nějaký rozbor, s čím že to vlastně máte co dočinění. Jak otevřít tlamu. Pokud jste pravák - uchopte krajtu levou rukou za hlavou tak, že ukazováček fixuje temeno hlavy a palec tlačí na spodní čelist. Jemným tlakem palce na kůži spodní čelisti se pokuste pootevřít tlamu. Pravou rukou jemně tlačte nějaký měkký předmět směrem do tlamy (u malých hadů používám vatičky do uší, repektive tu tyčku, u velkých pak gumovou hadičku). Až tlamu otevře, strčte ji ten předmět dál do tlamy, aby ji již nemohl zavřít. Jsem v zaměstnání, tak snad to v té časové tísni bylo popsáno srozumitelně. :-)