Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PMB-vajíčka

Zdravím, moje samice nakladla vajíčka.Ale nakladla je na nevhodný místo a to pod žárovku, ale nevím jestli jsou uplně v pořádku, po nakladení jsem je opatrně přemístil na vhodnější místo v terárium, ale nějak se mi nezdá to jak vypadají:(
Zdáli se mi moc měkky.A snadno promačkatelný.A některé se mi zdály, jakoby nažloutlí, ale to nevím jistě no.
Chtěl bych se zeptat, jak vejíčko má vypadat????
Jinak teplotu jsem tam v těch tý chvíly měl asi nějakejch 27*C+ samice se byla kolem nich.Ale vlhkost nebyla asi vůbec ideální.Protože jsem zrona večer nerosil.

ak ti samica na nich sedi tak ju nahaj tak tie zlte vajcia su neoplodnene to ze su meke je normalne teplotu si drz 29 c°na 54 den zober vajicka od samici prec a porozkladaj ich vedla seba a drz pri teplote 30c°na 55-56den sa ti zacnu prerezavat mlade