Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Boa constrictor

Zdravím mam samici Boa constrictor stari 3 roky koupil sem ji pred 3 mesicema a pořád mi nechce zrát. Zkousel sem i b-komplex v holatkach a ani to nepomohlo na chuti k jidlu. Jinat terarko mam 160x60X60 teplota pres den 27 + zarivka pres noc 23 poradte Diky

zdravim, tak ted jsme nepochopil to s těma holatama nějak se mi nezdá že by si 3roční samice brala holata má tak aspoň 170cm ne? měla by mít místo na vyhřátí k těm 35 stupňům....nechová se divně?třeba neleží stále ve vodě nebo jiné podobné věci?

pro 3 rocni samici mixaka ktera by mela mit ke 2m holata...to je jako kdyby tobe nekdo cpal kolecko salamu k obedu i k veceri...to se nedivim ze nechce...podpora chuti pomaha pangamin...ale nevim jak to pomuze u hadaka...hodil bych potkana...nebo aspon mys...co zrala pred tim? jestli dostavala kraliky a morcata tak bude rozmazlena a na mysi se ti vis co :D drzim palce...okoukni tlamu kuli infekci, a jestli nelezi ve vode to by znacilo parazitu...

MA 2 metry daval sem ji potkany ty zrala udaje i predtim ale nechtela si je vzit. TAk asi po 2 mesicich hladoveni sem ji nasilne dal asi 4x 4dni posobe holatko ve kterem byl b-komplex.Pote za 4 dni sem zase predlozil potkana a zase si ho nevzala. Jinak talamu ma v poradku a parazity take nemam ve vode nelezi i sem ji dukladne prohlizel chova se uplne normalne. Teplutu na vyhrati take ma pod zarovkou. Ale zatim nestraci na vaze ani na sile.