Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chamaeleoni vs. vosy,včely...

Zdravím přátelé ,
máte někdo skušenosti jak to dopadne když Chamaeleoni ve venkovních
teráriích uloví vosu,včelu či jiný potencionálně nebezpečný hmyz ?
Začíná to být aktuální . Díky
R.P.

no já už mám cham. venku / jen přes den/. Chameleon velmi dobře vidí, vosa či sršeň by neměl být problém, mají výstražně zbarvení a tak je cham nechá bejt, ale jak to bude s včelou to netuším , snad obdobně. Osobně to neřeším a zatím nebyl problém. Zajímalo by mě , jaké kdo požíváte voliéry, nebo opatření proti útěku a útoku. U cham. se dá určitě použít větev na hladké zdi, zábrany na kmenech stromů apd. Pokud máte někdo foto pro inspiraci , sem s ním.