Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Subsrát pro hroznýše

Ahoj chtěl bych se zeptat co používate za substrát pro hroznýše.mě byl doporučen lignocel ale přijde mi moc vlhký měl jsem v teráriu v noci kdy je vypnutá žárovka 85% vlhkost a ve dne kolem 70% tak aby hroznýš nedostal nějakou plíseň.Když jsem měl chvíly jen noviny tak tam byla zase vlhkost kolem 40-50% což mě přišlo málo tak nevim co by bylo asi tak ideální a na kolika držet vlhkost.Díky za rady

Moderne farby uz tusim olovo neobsahuju. Niekto pouziva cele listy, niekto skartuje. Tak ci tak sa tie skartovane stlacia dokopy. Na servitkach su chovane zvierata uplne bezne. Ked ale zvazim kolko toho treba pre dospeleho hada tak je sakra rozdiel ci kupujem servitky alebo pouzivam letaky co mi chodia "same" do schranky.